Kiitokset ja läksiäiset Kinkkuscramblen merkeissä

Loungen kauden avajaiset ja Hannun epäviralliset läksiäiset Kinkkuscramblen jälkeen Hyvigolf Loungessa 11.10. kello 19 alkaen.

Nyt on tullut aika kääntää uusi sivu omassa tarinassani. Olen siirtymässä eteenpäin Hyvigolfin palveluksesta ja haluan pysähtyä hetkeksi kiittämään kaikkia teitä, joiden kanssa olen saanut kulkea tätä matkaa.

On ollut etuoikeus olla osa näin hienoa yhteisöä. Vuosien varrella olen kohdannut valtavasti mukavia ihmisiä, päässyt mukaan innostaviin projekteihin ja saanut kokea unohtumattomia tapahtumia ja hetkiä – sellaisia, joita tulen varmasti muistelemaan pitkään.

Suurin kiitos kuuluu teille: pelaajille, kumppaneille ja työkavereille. Te olette tehneet tästä matkasta merkityksellisen ja antoisan. Hetket teidän kanssanne ovat olleet paitsi opettavaisia myös hauskoja ja inspiroivia.

Vaikka jatkan matkaani uusien haasteiden parissa, Hyvigolfin yhteisö ja kaikki kokemukset kulkevat mukanani. Olen kiitollinen jokaisesta hetkestä – ja odotan innolla vielä viimeisiä yhteisiä tapaamisia tässä roolissani!

Ja mikä olisikaan parempi tapa hyvästellä kuin Kinkkuscramble ja Hyvigolf Loungen kauden avajaiset? Olen mukana molemmissa, ja niistä tulee samalla myös minun epäviralliset läksiäiseni.

Toivottavasti tapaan mahdollisimman montaa teistä tuona päivänä – odotan jo innolla lämminhenkistä ja iloista päivää yhdessä. Nähdään 11.10.!

Hannu